2025/2026
Samotnému představení školy předcházel workshop, kdy si "deváťáci" vyzkoušeli technologii přípravy pokrmů pod vedením učitele a studentů. Výsledkem společné práce bylo kuřecí soté na kari s rýží, salát z čínského zelí a jablek a jako dezert lívanečky s ovocným žahourem. Ve druhé části se seznámili se základy etikety v restaraučních zařízeních a o samostné škole a jejích možnostech v rámci studia, včetně zahraniční spolupráce a spolupráce se známými českými šéfkuchaři.
Děkujeme zástupcům školy, studentům a vedení hotelové školy, že takovou možnost spolupráce s námi uskutečnili a těšíme se na další setkání. A protože na této akci i někteří studenti plnili své praktické zkoušky, držíme palce, aby se podařilo úspěšně dokončit zkoušku.