2025/2026
Byli jsme pozváni našimi mladšími kamarády z MŠ na představení "Jak se vítá jaro"milovaného divadélka "Zvoneček". Jaro pod horou Loučovou už nachystalo noty ptáčkům, pozlatilo jehnědy a pruty, probudilo mravence, krtky a včelky. Vydřičky z první třídy si podle písmenka "C" ze Slabikáře upletly zrána jeden či dva "copy", vydrýsci zase vyžehlili "límec" u košile. První hodinu už nás ranní sluneční paprsky vedou zmrzlým, jinovatkou jiskřícím trávníkem za mladšími kamarádkami a kamarády do mateřské školky. Jen co se usadíme, zazní zvoneček a bábinka v čepečku už nás srdečně vítá.
To vám bylo smíchu, legrace, zářících očí a otevřených pusinek: když se loučíme se zimou a s maňásky se těšíme z prvních jarních kvítků, vítáme skřivánky, čápy, špačky a zapíváme žežuličce.
A tak jsme si slíbili, že se do mateřinky vrátíme na "Zvoneček" už v květnu, kdy nás čeká další pěkná pohádka, kterou nám tak báječně zahrají obě drahé babičky...
Děkujeme za pohádku, naše drahé, milé a veselé babičky ze Zvonečku.