2025/2026
V pátek 3.10. a v sobotu 4. 10. se v Loučovicích uskutečnil kuželkářský maraton, kterého se zúčastnili i žáci naší školy. Celý pátek se nesl v duchu kuželek. Tato sportovní akce nabídla dětem možnost si vyzkoušet, jak se vůbec kuželky hrají a zároveň strávit čas mimo školní lavice v příjemném prostředí.
Do kuželkářského maratonu se zapojily všechny třídy, které postupně přicházely na kuželnu. Každá skupina měla vyhrazený časový blok, během kterého si mohla zahrát, seznámit se s pravidly hry a porovnat své síly v malém přátelském turnaji. Děti si navzájem fandily a povzbuzovaly se.
Maraton v kuželkách byl nejen skvělou sportovní aktivitou, ale také možností zažít společně něco nového. Všem zúčastněným se akce velmi líbila a některé děti si odnesly nový sportovní zážitek.
Velké poděkování patří organizátorům z kuželkářského klubu v Loučovicích, kteří se nám po celou dobu věnovali, vysvětlovali pravidla a zajišťovali hladký průběh akce.
Těšíme se třeba opět příští rok!