Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Základní škola a Mateřská škola Loučovice
header-bg
ZŠ a MŠ Loučovice
Mapa webu
rozšířené vyhledávání

Vítejte na našich nových webových stránkách!

bg-1 bg-2

Vybíjená - derby s Vyšším Brodem

Vybíjená - derby s Vyšším Brodem

Sportovní akce druhého stupně

V úterý 7. května 2024 se na naší škole konala odveta ve vybíjené proti druhému stupni ZŠ Vyšší Brod. Jelikož minulý rok to dopadlo remízou 2:2, tak jsme tento rok pořádali rozhodující turnaj :) Celé utkání bylo pro všechny zábavné a zároveň velmi napínavé. Naši fanoušci vytvořili nezapomenutelnou atmosféru. Všichni si to moc užili a výsledky byly jednoznačné!
První zápas zahájil tým holek, kdy výsledkem byla výhra pro loučovický tým. Druhý zápas hráli kluci a též vítězně pro tým z Loučovic. Hrálo se po dvaceti minutách jedno kolo. Z důvodu dostatku zbývajícího času se rozhodlo, že se budou hrát ještě další zápasy - vždy jeden po deseti minutách. Jako první šly opět na řadu holky, kdy výsledek byl po uplynutí deseti minut nerozhodný, a proto dostaly dalších pět minut navíc, aby se rozhodlo. V tomto prodloužení vyhrály opět loučovické holky! Poslední zápas, který se konal, byl v režii kluků. I v tomto zápasu vyhrál tým Loučovic, tudíž celkové skóre bylo jednoznačné - 4:0 pro Loučovice :)
Na konec následovalo vyhlášení výsledků a předání odměn každému týmu.  Za první místo jsme dostali odměny a diplomy. Sláva vítězům, čest poraženým. Děkujeme Vyššímu Brodu za účast a těšíme se na další vzájemná sportovní klání (nejen) v příštím roce...

Natálie Durčanská, 9.třída 

Na fotografie z akce se můžete podívat ve školním fotoarchivu: Vybíjená 7/5 2024

Datum vložení: 10. 5. 2024 11:59
Datum poslední aktualizace: 15. 5. 2024 10:04
Autor: MM

Škola online

Školní knihovna

Aktuální počasí

dnes, středa 19. 6. 2024
slabý déšť 24 °C 14 °C
čtvrtek 20. 6. déšť 28/11 °C
pátek 21. 6. slabý déšť 21/15 °C
sobota 22. 6. prudký déšť 27/11 °C

Mobilní aplikace

Aktuální informace od nás
Přímo ve vašem telefonu
Více o aplikaci
Stáhněte si naši mobilní aplikaci na