Uzavření školy pro žáky (aktualizace 16.03.2020)

Nařízení MZ ČR o zákazu osobní přítomnosti žáků na základním vzdělávání

Nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10.3.2020 se s účinností od 11.3.2020 zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).

Od 11. března 2020 je proto  uzavřena i naše základní škola. Opatření platí do odvolání.

👉 Základní škola i školní družina bude pro žáky do odvolání uzavřena.
👉 Žáci jsou rovněž odhlášeni z obědů. Vaření pro seniory v pečovatelském domě a veřejnost zůstane zachováno.

👉 Potvrzení o uzavření ZŠ a MŠ na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let  v oddíle A vyplňuje na žádost zákonného zástupce žáka naše škola od 11. března průběžně elektronickou cestou, popřípadě osobně v kanceláři ZŠ každé pondělí a středu. Je dobré se na případném osobním předání domluvit předem, abychom minimalizovali co nejvíce dobu nezbytného osobního kontaktu. Tiskopisy Žádosti má škola v dostatečném počtu k dispozici.

👉 Výuku "na doma" online sledujte na www stránkách naší školy v sekci: základní škola - třídy, mailových adresách tříd 2. stupně (např. sestka.zsloucovice@seznam.cz, všichni žáci 2. stupně tuto mailovou adresu dlouhodobě znají), pokud budou žáci potřebovat individuálně konkrétnímu učiteli napsat, použijí svou mailovou adresu žáka uloženou ve škole online. S jednotlivými vyučujícími komunikujte, prosím, na jejich služebních mailových adresách: "příjmení učitele"@zsloucovice.cz (např.: frantal@zsloucovice.cz, jména uvádějte bez diakritiky a všechna písmena malá).

Další informace v následujících dnech sledujte zde a na záložkách jednotlivých tříd v sekci Základní škola.